FAQ #3

FAQ

Co lubicie grać jako dje weselni?

Gracie sami? Czy łączycie muzykę z instrumentami na weselu?

Oczywiście, że bardzo często gramy z instrumentalistami i to najlepszymi! W naszej ofercie znajdziecie saksofonistów, perkusistów, skrzypaczki oraz wokalistki.

Jakiego oświetlenia używają Rustykalni Artyści?

Tylko i wyłącznie ciepłego żarówkowego światła typu edisson, ponad to całe nasze stanowiska są rękodziełami z drewna przez co są niepowtarzalne.

Nasz przepis na znakomitą zabawę na weselu?

Połączyć charyzmę, stworzyć niezwykły klimat, dodać dużo wyszukanego dowcipu i okrasić niebanalną muzyką i tak oto powstaje dobre wesele.

Co naszym zdaniem oznacza „udane wesele”?

Gdy na koniec siadamy razem z Parą Młodą i gośćmi zmęczeni i uśmiechnięci i słyszymy słowa „CHCEMY JESZCZE RAZ”.

Jakie wesele szczególnie zapadło nam w pamięć?

Nie ma takiego 🙂 Każde wesele pamiętamy doskonale, bo każde jest niezwykłe. Zaprzyjaźniamy się z Parami Młodymi i rozmawiamy o ich weselu nawet kilka tygodni później.

Nasze sposoby na „rozkręcenie” wolno rozwijającej się imprezy?

A to są takie ? Impreza wolno się rozkręca gdy nie ma na niej klimatu a u nas to niedopuszczalne bo w pewnym sensie jesteśmy odpowiedzialni za klimat, wiemy jak go stworzyć. Uśmiech, charyzma, dowcip, skracanie dystansu i nie ma wolno rozkręcających się imprez.

Najbardziej oryginalne oczepiny jakie poprowadziliśmy?

Staramy się robić tak aby każde były oryginalne, dlatego w naszej ofercie znajdziecie wiele alternatyw dla zabaw oczepinowych.

Jakie jest nasze podejście do zabaw integracyjnych na weselu?

Bardzo je lubimy w odpowiedniej ilości. Posiadamy blisko 30 zabaw autorskich, które w żaden sposób nie ośmieszają gości ani nie wywołują poczucia zażenowania, wprost przeciwnie, skracają dystans i wywołują uśmiech

Jak często obsługujemy imprezy międzynarodowe?

Jest ich bardzo dużo i bardzo je lubimy dlatego, że połączenia różnych kultur na weselu to coś niesamowitego.

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Zakresy? A po co to komu 🙂 Jesteśmy dla Was tak długo jak macie siłę się bawić, bez limitu godzin.

Czy możecie zaproponować własną listę utworów?

Oczywiście! Nawet Was o to poprosimy i to nie dlatego, że nie wiemy co grać 🙂 Ale dlatego, że Wasza lista jest dla nas drogowskazem. Co bardzo ważne na Waszym weselu będziecie dużo tańczyć i musicie czuć się komfortowo.

Najbardziej nietypowe miejsce, w którym zagraliśmy?

Z pewnością będzie to wesele w Jaskini w Czechach, ale w Polsce jest masa nietuzinkowych miejsc takich jak spichlerze, stodoły i folwarki, które uwielbiamy.

Przewiń do góry