FAQ

Co lubicie grać jako dje weselni?

To co sprawia uśmiech naszym gościom. My akurat nie mamy ulubionego gatunku muzycznego, muzyka ma łączyć nie dzielić więc nasze mixy to wybuchowa mieszanka hitów lat 70,80,90 pomieszana z rockiem, rock&roll'em, okraszona hitami milenium czyli Britney Spears, Backstreetboys itp. Oczywiście ciągle staramy się być na topie więc z "nowoczesną" muzyką też jest nam po drodze. Posłuchajcie naszych playlist 🙂

Gracie sami? Czy łączycie muzykę z instrumentami na weselu?

Oczywiście, że bardzo często gramy z instrumentalistami i to najlepszymi! W naszej ofercie znajdziecie saksofonistów, perkusistów, skrzypaczki oraz wokalistki.

Jakiego oświetlenia używają Rustykalni Artyści?

Tylko i wyłącznie ciepłego żarówkowego światła typu edisson, ponad to całe nasze stanowiska są rękodziełami z drewna przez co są niepowtarzalne.

Nasz przepis na znakomitą zabawę na weselu?

Połączyć charyzmę, stworzyć niezwykły klimat, dodać dużo wyszukanego dowcipu i okrasić niebanalną muzyką i tak oto powstaje dobre wesele.

Co naszym zdaniem oznacza „udane wesele"?

Gdy na koniec siadamy razem z Parą Młodą i gośćmi zmęczeni i uśmiechnięci i słyszymy słowa "CHCEMY JESZCZE RAZ".

Jakie wesele szczególnie zapadło nam w pamięć?

Nie ma takiego 🙂 Każde wesele pamiętamy doskonale, bo każde jest niezwykłe. Zaprzyjaźniamy się z Parami Młodymi i rozmawiamy o ich weselu nawet kilka tygodni później.

Nasze sposoby na "rozkręcenie" wolno rozwijającej się imprezy?

A to są takie ? Impreza wolno się rozkręca gdy nie ma na niej klimatu a u nas to niedopuszczalne bo w pewnym sensie jesteśmy odpowiedzialni za klimat, wiemy jak go stworzyć. Uśmiech, charyzma, dowcip, skracanie dystansu i nie ma wolno rozkręcających się imprez.

Najbardziej oryginalne oczepiny jakie poprowadziliśmy?

Staramy się robić tak aby każde były oryginalne, dlatego w naszej ofercie znajdziecie wiele alternatyw dla zabaw oczepinowych.

Jakie jest nasze podejście do zabaw integracyjnych na weselu?

Bardzo je lubimy w odpowiedniej ilości. Posiadamy blisko 30 zabaw autorskich, które w żaden sposób nie ośmieszają gości ani nie wywołują poczucia zażenowania, wprost przeciwnie, skracają dystans i wywołują uśmiech

Jak często obsługujemy imprezy międzynarodowe?

Jest ich bardzo dużo i bardzo je lubimy dlatego, że połączenia różnych kultur na weselu to coś niesamowitego.

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Zakresy? A po co to komu 🙂 Jesteśmy dla Was tak długo jak macie siłę się bawić, bez limitu godzin.

Czy możecie zaproponować własną listę utworów?

Oczywiście! Nawet Was o to poprosimy i to nie dlatego, że nie wiemy co grać 🙂 Ale dlatego, że Wasza lista jest dla nas drogowskazem. Co bardzo ważne na Waszym weselu będziecie dużo tańczyć i musicie czuć się komfortowo.

Najbardziej nietypowe miejsce, w którym zagraliśmy?

Z pewnością będzie to wesele w Jaskini w Czechach, ale w Polsce jest masa nietuzinkowych miejsc takich jak spichlerze, stodoły i folwarki, które uwielbiamy.

Przewiń do góry